HMR SYSTEM

Projekty a dodávky komplexních řešení fotovoltaiky a práce s energií

Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické systémy pro komerční klienty i soukromé majitele rodinných domů. 

Navrhujeme a dodáváme špičková energetická řešení HMR POWER

Vždy na míru konkrétní situaci zákazníka, přesně spočítané s ohledem na reálné využití a návratnost a s využitím nejlepších komponent v oboru. Takové je každé energetické řešení značky HMR POWER.

Podívejte se na to, jak může pomoci právě vám.

Zvyšujeme energetickou efektivitu výrobních provozů

Komplexními řešeními, která jsou navrhována přesně na míru a podle skutečných potřeb komerčních zákazníků, měníme energetickou bilanci firem. Pomáháme využít střechy hal či brownfieldy k napájení výrobních, skladovacích a dalších provozů energií ze slunce.

Přinášíme úspory, soběstačnost a bezpečnost pro soukromé investory do fotovoltaiky

Díky využití vyspělých technologií navrhujeme a dodáváme taková FV řešení, jejichž bezpečnost a efektivita vysoce převyšují konkurenci. Zaručujeme stabilní náklady na energii a nezávislost nejen na změnách cen, ale také na vnější rozvodné síti.

Špičková technologická řešení fotovoltaických projektů a energetiky

Obraťe se na nás v kterékoliv fázi svého projektu a získejte tu nejlepší službu přesně na míru svým potřebám. Protože v HMR SYSTEM rozumíme fotovoltaice.

Technologie průmyslové třídy

Dokonalý přehled o výkonu a funkci

Využití a skladování vyrobené energie

Úspora nákladů a zodpovědnost

Desítky realizací, instalací a komplexních fotovoltaických a energetických řešení

Námi realizovaná řešení uvidíte na střechách rodinných a bytových domů, ve výrobních areálech ale i na zelené louce nebo na sportovních či státních objektech. Disponujeme vlastní projekční a servisní základnou a úzce spolupracujeme s řadou výrobců.

FVE Velká nad Veličkou 1050 kW

Kompletní dodávka a montáž FVE, elektroinstalace silnoproud a částí NN, slaboproudé systémy CCTV, EZS, PERIMETR a monitoring provozu.

Další významní klienti HMR SYSTEM