HMR SYSTEM

Proč pracovat u HMR SYSTEM?

Jsme stabilní česká společnost se skvělým kolektivem, která vám umožní se rozvíjet a realizovat při práci, jež vás bude opravdu bavit. Další informace o náboru získáte po zaslání e-mailu na zamestnani@hmr.cz.

Aktuálně obsazujeme tyto pozice

Samostatný elektrikář pro silnoproudé elektroinstalace

Přijmeme samostatného, zkušeného elektrikáře pro silnoproudé elektroinstalace.

Jsme ryze česká společnost HMR system, s.r.o. Už od roku 1998 let dodáváme a montujeme technologie v oblasti slaboproudých a silnoproudých NN elektroinstalací. Zájem zákazníků o naše služby se stále zvyšuje, a proto hledáme nového zkušeného kolegu, který si umí poradit a nemá problém se domluvit se zákazníkem.

CO NABÍZÍME
• Práci na HPP, nejlépe v zaměstnaneckém poměru, ale je možné se dohodnout i na IČO
• Nástupní mzdu 33 až 36tisíc hrubého s možností dalšího růstu
• Mobilní telefon, notebook
• Stravenky
• Služební vůz pro soukromé účely po dohodě
• Menší pracovní kolektiv, kde se všichni známe a vyjdeme si vstříc
• Místo výkonu práce převážně v Praze a okolí (Středočeský kraj)
• Nástup ihned nebo dle dohody

CO BUDETE DĚLAT
• Samostatně pracovat na zakázkách od koupelen po velké stavby
• K ruce vám bude kolega po vyučení, s menšími zkušenostmi
• Neděláme často přesčasy, budete většinou včas doma

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE
• Vzdělání v oboru – minimálně výučního listu
• Zkušeností umožňujících vám začít pracovat na zakázkách bez zaučení
• ŘP skupiny B
• Dovednosti jednat s lidmi
• Pokud máte propadlé osvědčení vyhl. č. 50/78 Sb. min. § 5, nevadí – pomůžeme vám jej získat

Dokážeme ocenit Vaši aktivitu, výkon, zodpovědnost za výsledky práce, smysl pro pořádek a loajalitu. Jde nám o dlouhodobou spolupráci.
V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis.

zamestnani@hmr.cz

Rozpočtář(ka) pro slaboproudé a silnoproudé instalace

Přijmeme rozpočtáře(ku) pro slaboproudé a silnoproudé elektroinstalace.

Jsme menší, ryze česká společnost. Už od roku 1998 dodáváme a montujeme technologie v oblasti slaboproudých a silnoproudých elektroinstalací. Zájem zákazníků o naše služby se stále zvyšuje, máme spoustu práce, proto potřebujeme doplnit náš tým.

CO NABÍZÍME
• Práci na HPP nebo na IČ
• Nástupní mzdu35až 48tisíc hrubého s možností dalšího růstu
• Mobilní telefon, notebook, stravenky / příspěvek na stravné
• Možnost práce z domova i na zkrácený úvazek

KOHO HLEDÁME
• Kolegu s významnou praxí rozpočtáře, který perfektně rozumí slaboproudým i silnoproudým elektroinstalacím (EZS, EKV, EPS, CCTV, SKS),
• který se bude věnovat jednak našim vlastním projektům, kde si základní dokumentaci vytváříme sami, a jednak nám pomůže s rozhodováním, o účasti ve výběrových řízeních.
• Toho, kdo bude posuzovat dokumentaci k projektům, výkazy výměra technické zprávy z hlediska jejich souladu a proveditelnosti. Na tomto základě pak bude komunikovat s našimi dodavateli a vytvářet cenové nabídky.

• Alespoň tříleté praxe
• Maturity
• Pokročilé dovednosti práce s MS Excel, AutoCAD
• AJ na úrovni čtení a porozumění technické dokumentace

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis.
Těšíme se na Vaši odpověď.

Navštivte nás nebo zavolejte

Potřebujete více informací? Rádi mám odpovíme na jakékoliv dotazy.