HMR SYSTEM

Dodávky a realizace SLABOPROUDÝCH
PROJEKTŮ

Jsme spolehlivým a profesionálním partnerem generálních dodavatelů projektů. 

Přenechte nám své starosti s realizací

Každá část stavby si vyžaduje svého odborníka. Pro realizaci projektů to musí být firma, která na sebe převezme těžký díl práce, bezvadně jej odvede a umí včas odhalit a řešit případné komplikace v projektech – takovým odborníkem je HMR SYSTEM.

Zvládáme náročné projekty, na které si jiní netroufnou

Na našich bedrech jsme nesli odpovědnost za projekty různých velikostí i obtížnosti vyžadující odlišné metody realizace. Prim mezi nimi hrají komplexní dodávky pro velké stavby, u nichž náročnost vyplývá nejen ze samotné technologické podstaty, ale též z jejich rozsahu.

Instalujeme celou řadu slaboproudých zařízení

Umíme se vypořádat s rozličnými typy systémů od různých dodavatelů. Snažíme se vždy navrhnout takové výrobce, jejichž produkty jsou pro dané použití nejvhodnější. V případě potřeby jsme schopni doporučit alternativní výrobek nebo technologii s lepším poměrem cena/výkon.

Vymýšlíme, realizujeme a poskytujeme servis

Do projektu jsme schopni se zapojit v samém začátku – podílet se na jeho návrhu či případných úpravách, realizovat potřebné instalace a pochopitelně také poskytnout po realizaci servis a údržbu včetně zákonně vyžadovaných revizí a zpráv.

Bohaté technologické možnosti řešení

Slaboproudá řešení od HMR SYSTEM pokrývají širokou škálu zařízení a aplikací od různých výrobců zejména těchto technologií:

Elektronické zabezpečovací systémy - EZS

Docházkové a přístupové systémy - EKV

Kamerové systémy - CCTV

Elektronická požární signalizace - EPS

Strukturované kabelážní systémy - SKS

Anténní a satelitní systémy

Ozvučovací systémy